Events

Szkolenie Colway International w Dublinie, 24.10.2015

Szkolenie Colway International w Dublinie, 24.10.2015

24 października Zarząd Colway International wyruszył w podróż do krainy pełnej zielonych koniczyn. I choć wszyscy straszyli ich deszczem i pluchą, Prezes Zarządu Bernard Jastrzębski, Maurycy Turek i Hanna Więckowska, zabrali ze sobą kilka promieni polskiego jesiennego słońca.

W szkoleniu, które zorganizowała Agnieszka Piotrowska, wzięło udział około 20 osób, z czego większość to nowi – przyszli Partnerzy, którzy szybko odnaleźli się w irlandzkiej rodzinie Colway International. Uczestnicy szkolenia otrzymali od polskich gości gotowy przepis jak budować swój biznes w C.I. Zarząd firmy z ożywieniem opowiadał o nowościach, jakie przedstawione zostały podczas Pierwszej Polskiej Konferencji Colway International, czyli Premii Managerskiej, Promocji Świątecznej i nowym produkcie – Witaminie C-olway z kolagenem.

Dzięki szkoleniu dostaliśmy nowy zastrzyk energii, a także wyśmienite narzędzia, więc zabieramy się ostro do pracy. Dostaję informację zwrotną od uczestników, że dostali to czego chcieli i to na czym im zależało. Teraz całą tę wiedzę przekładać będziemy na wyniki – mówi organizatorka szkolenia Agnieszka Piotrowska.

 

Szkolenie w Dublinie było perfekcyjne. Agnieszce należy się szóstka za tak wspaniałe zdolności organizacyjne. Myślę, że razem z Bernardem i Maurycym przekazaliśmy uczestnikom dużo pozytywnej energii. Całe szkolenie miało fajny klimat i merytorycznie również było super. Do dzisiaj dostaję w-maile z podziękowaniami od uczestników szkolenia. Ja osobiście jestem oczarowana Irlandią i jej klimatem. A ta muzyka na żywo… - opowiada Hanna Więckowska

Szkolenie skończyło się biznesową kolacją w gronie Leaderów i Managerów. Polscy goście zwiedzali Dublin, w tym wybrali się do najstarszego irlandzkiego pubu, w którym, jak stwierdził sam Prezes, nic się nie zmieniło od 20 lat, czyli od jego ostatniej wizyty. No tak, w końcu pewne wartości są niezmienne, podobnie jak w marketingu partnerskim. Czy nadszedł już odpowiedni czas, by Zarząd Colway International rozpoczął lekcje stepowania? W końcu członkowie Zarządu będą teraz częstymi gośćmi w Dublinie!

 

Back to list