Events

Spotkanie Otwarte na niemieckim rynku 10.10.2015

Spotkanie Otwarte na niemieckim rynku 10.10.2015

Colway International sukcesywnie rozwija się na niemieckim rynku. Współpracownicy firmy byli widoczni na norymberskich pokazach mody i konkursach piękności, a teraz nadszedł czas na pierwszą prezentację na żywo dla wszystkich zainteresowanych współpracą. 10 października do hotelu Novina zawitali członkowie Towarzystwa polsko-niemieckiego, a także Bernard Jastrzębski, Jarosław Zych i liderka Ewa Daroszewska.

Prezes Zarządu Bernard Jastrzębski razem z członkiem Rady Nadzorczej, Jarosławem Zychem, przedstawili strukturę firmy, plan marketingowy i linie produktowe. Ewa Daroszewska opowiedziała obecnym, co oznacza być liderem w Colway International.

Jakie wrażenia? Wspaniałe! Prezentację zorganizował Janusz Dudkowski, a pomagali mu Edyta Ratajczyk i Krzysztof Nowak. Wszyscy wykonali kawał świetnej pracy.

Jako małą zagadkę dla osób, które nas mało znają lub nie znają wcale - powiem, że my – jako zespól 2-osobowy, mamy razem 86 lat! Produkty Colway działają cuda, nie mamy absolutnie żadnych wątpliwości!

- mówi Krzysztof Nowak o sobie i Edycie Ratajczyk. Edyta i Krzysztof to pełny energii duet, który rozwija One Colway International Nürnberg.

Po oficjalnej części spotkania, Janusz Dudkowski zaprosił gości z Polski na uroczystą kolację. Sieć Janusza jest iście międzynarodowa: Grecy, Turcy, Tajlandczycy, Polacy i przede wszystkim Niemcy. Janusz przyznaje, że Niemcy to trudny kraj dla networku, ale to właśnie tutaj jest najlepsze pole do dobrego startu. Widząc dotychczasowe zainteresowanie zarówno firmą, jak i jej produktami, jest dobrej myśli, ponieważ wie, że ten statek płynie z prądem, a nie pod wiatr.

 

Back to list