Events

Pierwsza Międzynarodowa Konferencja Colway International 28.09.2015

Pierwsza Międzynarodowa Konferencja Colway International 28.09.2015

Białe piaszczyste plaże, błękit nieba i lazur wód Oceanu Atlantyckiego. Pomniki przyrody, wulkaniczne krajobrazy, bezcenne gatunki fauny i flory. Wygodny leżak, średnia temperatura we wrześniu – prawie 24 stopnie Celsjusza. Grono dobrych znajomych (Colway Classic i Colway International). Drinki z palemką, sport, dobra muzyka i tańce do białego rana. Tak… To jest to! Idealne miejsce, aby odpocząć i zregenerować siły. A teraz otwórzcie oczy i… zobaczcie zdjęcia! Tak Partnerzy Colway International bawili się na pierwszej, Międzynarodowej Konferencji na Wyspach Kanaryjskich, a konkretnie najpiękniejszej z nich, na Fuerteventurze!

Często słyszy się sentencje: „marzenia się spełniają”, czy „nie przestawaj marzyć”, ale jak to jest naprawdę z tą realizacją, tych nawet najskrytszych, wyobrażeń? Rajski krajobraz mieli przed oczami Partnerzy C.I., kiedy starali się o kwalifikację na tę podróż. I rajski krajobraz otrzymali, a także dużo, dużo więcej… Jako pierwsi poznali nowy produkt, jakiego nie ma, i nie będzie miała długo jeszcze żadna inna organizacja. Połączenie eliksiru młodości z pewną witaminą. Wszyscy inni poznają tę tajemnicę dopiero 20 października, na Krajowej Konferencji Colway International. Dowiedzieli się również, gdzie będzie miała miejsce kolejna Międzynarodowa Konferencja Colway International. W tym mieście rozkochali się m.in. Marcin Kydryński znany z radiowej „Sjesty” oraz Anna Maria Jopek. Polska wokalistka, pianistka, kompozytorka znalazła w nim - jak sama mówi - swój „drugi dom”. Nic dziwnego! Właśnie tam w powietrzu unosi się apetyczny zapach pieczonych sardynek, a muzyka powstaje spontanicznie, w ulicach i zaułkach, przy akompaniamencie dźwięku gitar. Ale – nie uprzedzajmy faktów. Zamiast tego wróćcie z nami na chwilę do raju…

28 września Partnerzy Colway Classic i Colway International wyruszyli na Pierwszą Międzynarodową Konferencję Colway International. Wtorkowy poranek, po poniedziałkowym „zakwaterowaniu” uczestnicy rozpoczęli biznesowo - od powitalnego „Welcome Drink”, podczas którego Zarząd oficjalnie otworzył Colwayadę, rywalizację iście olimpijską. Partnerzy podzieleni na grupy ruszyli do zabawy, a było to prawdziwe Starcie Tytanów. Współzawodnictwo trwało do samego wieczora. Mecze siatkówki, tenisa stołowego. W późniejszych dniach Colwayady również przeciąganie liny i budowanie rzeźb z piasku.

Środę Liderzy Colway Classic i Partnerzy Colway International spędzili na całodniowej, wyjazdowej wycieczce po Lanzarote. Jedna z głównych wysp zaliczanych do archipelagu Wysp Kanaryjskich kusi przede wszystkim egzotycznym Parkiem Narodowym Timanfaya. Transport autokarem, rejs statkiem, a wszystko po to, by podziwiać jedno z najpiękniejszych miejsc na ziemi. Wspinaczka na wulkan, odwiedziny w niesamowitej winiarni i kosztowanie najlepszych hiszpańskich win – tak spędzaliśmy czas.

Czwartek rozpoczął się konferencją biznesową, bo przecież odpoczywać nie można wiecznie… Trzeba jednak przyznać, że wakacyjny klimat nie opuszczał uczestników. Dyskusje były żywe i doprowadziły, jak zawsze, do konstruktywnych wniosków. Popołudniu czas upłynął na plażowaniu, ale w aktywnym stylu! Czy zawodnicy bawili się przy tym dobrze? Pytanie czysto retoryczne…

Piątkowy wieczór to biznes przez wielkie „B”. Uznania awansów Partnerów na wyższe Rangi, zapowiedzi następnego, rewolucyjnego produktu, który ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku, oraz kolejnej konferencji zagranicznej. A wszystko to wydarzyło się podczas Biznesowej Gali Colway International na Fuerteventurze. Glamour, splendor i międzynarodowy biznes – tak w skrócie można ją podsumować. A wszystko to okraszone wielką dawką dobrego humoru, wieczorowymi strojami i koncertem wyspiarskiego zespołu muzycznego. 

W weekend uroczyście zakończyła się Colwayada. Ta ostatnia niedziela… czyli zakończenie wspólnej przygody na rajskiej wyspie odbyło się przy wspólnej kolacji pożegnalnej. Wiatr we włosach, morska bryza i wspaniałe słońce – za tym będą tęsknić nasi Partnerzy, ale niezbyt długo, bo to wszystko i jeszcze więcej wydarzy się podczas kolejnej Międzynarodowej Konferencji Colway International. Warto powalczyć o kwalifikację, Ci, którzy byli na Fuerteventurze już to wiedzą! 

 

Back to list