Events

Klubu Top Liderów Colway International - spotkaliśmy się na szczycie!

Klubu Top Liderów Colway International - spotkaliśmy się na szczycie!

Relacja filmowa z pierwszej  Konferencji Klubu Top Liderów:

https://www.youtube.com/watch?v=uKWJx8nzITc&feature=share

 

Głównym problemem, na jaki zwróciliśmy uwagę, są nieodmrożone struktury. Nie wszyscy jeszcze, tak jak Wy, podjęli wyzwanie Colway International. Dlaczego? Odpowiedzi mogą być przeróżne, ale zamiast się zastanawiać - sprawdźcie w swoich zespołach, gdzie leży problem i spróbujcie wspólnie przeanalizować, z czego wynika.

 

Rozmawialiśmy o problemach związanych z wysyłką produktów Colway International przez firmę Postnord. Pamiętajcie, żeby wszelkie uwagi przesyłać od razu – znacznie ułatwi to współpracę.

Przypominamy adres e-mail, na który należy zgłaszać reklamacje:

 

reklamacje@colwayinternational.com

 

Dzięki Wam wiemy już, że klienci życzą sobie, aby katalogi, prezentacje i napisy na produktach były w języku polskim. Obecne mają za małą czcionkę oraz są pod napisami angielskimi, co nie przystoi polskiemu biznesowi! Licząc się ze zdaniem konsumentów, zaproponowaliście również zmianę jakości napisów na opakowaniach, a także zmianę opakowania Elixiru pod oczy, ponieważ w chwili obecnej jego zawartość nie jest w całości zużywana. Kolejną propozycją jest wprowadzenie testerów dostępnych tylko przy zakupie danego produktu, a także o małej pojemności, tak by nie zachęcać klienta do kupowania samych testerów.

 

Bardzo cennym punktem programu były Wasze uwagi i propozycje zmian. Prowadzimy ten biznes TOGETHER, dlatego zależy nam na wprowadzaniu w życie Waszych konstruktywnych pomysłów. Rozmawialiśmy o biznesie, o produktach i o wspólnej przyszłości.

 

Konferencje, takie jak ta, dają nam możliwość poznania się lepiej. Dzięki Partnerom poznajemy naszych klientów i możemy kreować produkty, które spełnią ich wymagania, a także biznes, który zaspokoi naszych współpracowników. Jeśli nie mogłeś być z nami, jeszcze nic straconego. Dzięki swojej mądrzej pracy i zaangażowaniu możesz znaleźć się w Klubie Top Liderów Colway International. Więc… do zobaczenia! 

Back to list