Events

Colway International w bułgarskich górach – relacja ze szkolenia

Colway International w bułgarskich górach – relacja ze szkolenia

W miniony weekend - 13-15 listopada - Colway International wyruszył na Bałkany, gdzie w pięknym, zimowym kurorcie w górach Borowec, odbyło się szkolenie dla bułgarskich Partnerów. Zorganizowali je Grażyna i Nikolaya Rangelow. Do hotelu Yanakiev oprócz Prezesa Zarządu C.I. - Bernarda Jastrzębskiego i Członków Rady Nadzorczej - Jarosława Zycha oraz Maurycego Turka, przybyło ponad 80 osób.

Szkolenie rozpoczęło się już w piątek, od wystąpienia Jarosława Zycha, który opowiadał o nowych, wyjątkowych produktach Colway International i Colway. W sobotę Prezes Bernard Jastrzębski mówił zgormadzonym o sposobach skutecznej rekrutacji i rozwoju struktury, natomiast Maurycy Turek o historii Colway International. Wspólnie udowodnili uczestnikom, że marzenia mogą stać się rzeczywistością.

Niedzielę goście i gospodarze poświęcili na zgłębianie tajników Planu Finansowego Colway International. W arkana zarabiania w C.I. wprowadził uczestników Bernard Jastrzębski. Tego dnia, gdyby bułgarskie góry miały uszy, usłyszałyby żywe dyskusje Partnerów. Gdyby miały oczy, zobaczyłyby wzruszenie Partnerów, spowodowane miłą niespodzianką na zakończenie – wręczeniem przez Zarząd pinów, które otrzymali pierwsi Managerowie C.I. w Bułgarii.

Weekend spędzony w Bułgarii to nie tylko czas intensywnych szkoleń, ale również relaks i kultywowanie tradycji. W sobotni wieczór odbyła się uroczysta kolacja z bułgarskimi potrawami i czerwonym winem. Po kolacji goście oddali się energicznym tańcom przy bułgarskiej muzyce - choro i stari gradski pesni – starych miejskich pieśniach.

Trzeba przyznać, że gościom spodobała się tradycyjna bułgarska muzyka. Dobrze się bawili, próbując tańców w bałkańskich rytmach. O ile na sali konferencyjnej podczas szkoleń, było cicho i panowało skupienie, o tyle głośniejsza była potem dyskusja i o tyle dużo głośniej było podczas wieczornej zabawy. Atmosfera była miła, wesoła i serdeczna.

- opowiada Grażyna Rangelowa, organizatorka bułgarskiego szkolenia.

Uczestnicy Szkolenia Colway International znaleźli również parę chwil, aby podczas spacerów cieszyć się rześkim, górskim powietrzem i zażyć kąpieli słonecznych. Pogoda pozwoliła na chwile relaksu wśród czystego, górskiego powietrza.

 

Back to list