Events

Colway International nad Morzem Czarnym - Otwarcie w Bułgarii

Colway International nad Morzem Czarnym - Otwarcie w Bułgarii

Colway International oficjalnie wystartował na bałkańskim rynku - w pięknej i słonecznej Bułgarii. Gospodarzami oficjalnego otwarcia byli właściciele firmy Kolagen Trading LTD, Partnerzy Colway International: Grażyna i Nikolay Rangelow. Na uroczystości obecni byli przedstawiciele Zarządu: Prezes Bernard Jastrzębski, Wiceprezes Daria Wasiluk oraz asystentka zarządu - Sylwia Patek. Państwo Rangielow wraz z całą załogą przywitali nas niezwykle ciepło, tradycyjnym bułgarskim poczęstunkiem. Nasz bałkański weekend był bardzo pracowity - szkoliliśmy pracowników z obsługi systemu i sprzedaży. Niedziela upłynęła nam na podpisywaniu umów, a całe wydarzenie uczciliśmy uroczystą kolacją.

Firma Kolagen Trading LTD od tej pory będzie obsługiwała wysyłkę towaru na terenie Bułgarii oraz realizowała wypłaty prowizji. 

1)      Waluta obowiązująca na rynku bułgarskim to lew bułgarski (BGN).

2)      Opłaty promocyjne akcji Welcome w Bułgarii wynoszą 1 BGN.

3)      Partnerzy zamawiający towar mają do wyboru dwie formy dostawy:  przesyłka kurierska lub odbiór osobisty towaru pod adresem:

Kolagen Trading LTD

Hubawka 15

1111 Sofia

4)      Formy płatności dla Partnerów to: gotówka, karta na miejscu lub przelew bankowy na konto Firmy Kolagen Trading LTD  (dane do wpłaty Partner otrzymuje drogą mailową po złożeniu zamówienia)

5)      Opłatę związaną z kosztami wysyłki towarów ponosi odbiorca i jest ona uzależniona od wielkości paczki. Opłatę za przesyłkę Partner uiszcza zgodnie z obowiązującymi w Bułgarii zasadami.

6)      Partnerzy wypłacający swoją prowizję na podstawie faktury muszą pamiętać, że powinna zawierać dane Firmy Kolagen Trading LTD.

 

Uwaga! Sposób składania zamówień, jak i rejestracji Partnerów odbywa się za pośrednictwem systemu Colway International i wygląda tak samo jak w przypadku Partnerów z innych państw. Ten element obsługi się nie zmienił.

 

Back to list