Events

Ciao Colway International!

Ciao Colway International!

Włoska stolica mody przeżyła w miniony weekend kolagenowe oblężenie. W sobotę 21 listopada odbyło się Szkolenie Otwarte Colway International w Mediolanie, w którym udział wzięło ponad 40 Partnerów. Na zorganizowane przez liderkę Cinzię Tarabelloni spotkanie przyjechali przedstawiciele Zarządu: Prezes Bernard Jastrzębski, założyciel firmy Jarosław Zych, a także znakomita trener biznesu - Ewa Daroszewska. 

Szkolenie, które odbyło się w centrum Mediolanu - w hotelu Marriott, zainaugurował Jarosław Zych, przedstawiając ofertę produktową firmy. Następnie Prezes Bernard Jastrzębski, we właściwym sobie stylu, z charyzmą i niebywałą energią opowiedział o misji i wizji firmy, a także przedstawił tajniki planu finansowego. Do zgromadzonych gości przemówiła również Ewa Daroszewska, która opowiedziała jakim wyzwaniom musi stawić czoła każdy lider w marketingu partnerskim. Jak poprowadzić swoją grupę do sukcesu? Włoscy Partnerzy C.I. już to wiedzą, teraz nadszedł czas na intensywną praktykę. Przemówienie wzbudziło wielki entuzjazm nie tylko z powodu wartościowej treści. Ewa Daroszewska wygłosiła je w języku włoskim!

W drugiej części spotkania został otwarty panel dyskusyjny. Wielką niespodziankę uczestnikom spotkania sprawił Bernard Jastrzębski, który oficjalnie ogłosił włoską edycję Welcome Program, która obowiązuje w 30 Okresie Rozliczeniowym. Rejestracja nowych Partnerów i Native Collagen Gold za 1 Euro zmotywowały wszystkich obecnych do intensywnej pracy. 

Wielkie podziękowania należą się Cinzi Tarabelloni i Izabeli Żmigrodzkiej-Mantegazza za organizację Szkolenia, a także Monice Majewskiej, która profesjonalnie i z dużą pasją tłumaczyła zarówno prezentacje gości, jak i późniejszy panel dyskusyjny.

Szkolenie Otwarte było również okazją do wyróżnienia włoskich Partnerów w rangach Manager i Leader. Wyróżnione zostały:

  • ·         Monika Sironi – Manager,
  • ·         Cinzia Tarabelloni – Leader,
  • ·         Izabela Żmigrodzka-Mantegazza – Leader.

Colway International na zawsze razem… Od tego chciałabym zacząć, opowiadając o szkoleniu. Prezesi Bernard Jastrzębski i Jarosław Zych swoją pozytywną energią zmienili naszą salę szkoleniową w wulkan. Duch zespołu, którym charakteryzuje się Colway International, sprawia, że ta firma jest naprawdę wyjątkowa i niepowtarzalna. To był naprawdę ważny dzień dla nas – Partnerów z Włoch, ponieważ dał nam możliwość poznawania i uczenia się kultury Colway International. Było wspaniale. Wystąpienie Pani Ewy Daroszewskiej pokazało, że jest ona zarówno wyśmienitym trenerem, jak i liderem. Dziękujemy wszystkim bardzo serdecznie, ponieważ dzięki temu spotkaniu jesteśmy gotowi do rozwoju włoskiego rynku Colway International bardziej niż kiedykolwiek! Colway International TOGETHER FOREVER!

- tak komentuje Szkolenie Otwarte Cinzia Tarabelloni, organizatorka.

Chcielibyśmy, żeby Zarząd częściej nas odwiedzał. Takie spotkania jak to, niesamowicie motywują nas do działania. Dzięki sobotniemu Szkoleniu Otwartemu i charyzmie prowadzących - wiemy, że jesteśmy tam, gdzie być powinniśmy. A także wiemy, że warto angażować się w Colway International!

- opowiada z pasją Leader Izabela Żmigrodzka Mantegazza.

 

 

Back to list