Events

Biznes z duchami? Tylko w Londynie!

Biznes z duchami? Tylko w Londynie!

Halloween to święto kultury anglosaskiej. Kiedy w Polsce zanikała tradycja Dziadów, na Zachodzie kulturowo umacniał się zwyczaj zapraszania do domostw duchów przodków i odstraszania tych złych, nieprzyjaznych. Współcześnie dzieci przebierają się za czarownice, wampiry, wilkołaki (oraz postacie znane z popkultury), aby przestraszyć nie duchy, ale sąsiadów! Odwiedzają sąsiedzkie domy, wołając: „cukierek albo psikus!” Tradycja Halloween jest również dobrą okazją do spotkań dorosłych, którzy - powracając do lat młodości - dają się ponieść wyobraźni i organizują imprezy w kolorowych, upiornych przebraniach. 

W anglosaskiej tradycji mieli okazję zanurzyć się Partnerzy Colway International, którzy wybrali się do Londynu, na szkolenie prowadzone przez Prezesa Zarządu - Bernarda Jastrzębskiego i  Członka Rady Nadzorczej - Jarosława Zycha. Zanim rozpoczęli halloweenową zabawę – najpierw poświęcili czas na rozwój i podnoszenie swoich kompetencji.

W sobotę, 31 października, kilkudziesięciu Business Partnerów i Managerów przybyło do zaprzyjaźnionej polskiej restauracji Kuźnia Smaku, mieszczącej się w dzielnicy South Ealing, aby dowiedzieć się jak skutecznie prowadzić i rozwijać biznes Colway International. Podczas szkolenia prowadzonego przez Bernarda Jastrzębskiego uczestnicy poznali sekrety skutecznej rekrutacji i prowadzenia kampanii prospectingowych, a także dowiedzieli się jak pracować z grupą. Zgłębili tajniki nawiązywania długoterminowych relacji z Partnerami.

W drugiej części szkolenia Jarosław Zych opowiadał o nowym, rewelacyjnym produkcie Colway, który 20 października miał swoją premierę – Witaminie C-olway z kolagenem. Dla londyńskich Partnerów Colway International była to niesamowita okazja, by zapoznać się z tym innowacyjnym produktem. Polska reprezentacja Zarządu przedstawiła obowiązujące i nadchodzące promocje: Welcome Program, Premię Managerską i Promocję Świąteczną. 

Po części oficjalnej przyszedł czas na hallowenowe party. Uczestnicy puścili wodze fantazji i kreatywności, przebierając się w rozmaite kostiumy z piekła rodem. Ta metamorfoza sprawiła, że większość z nich – dosłownie – była nie do poznania! W przyjęciu, które rozpoczęło się polską tradycyjną kolacją, wzięli udział nie tylko Partnerzy, którzy byli na szkoleniu, ale także ich rodziny i goście. Wśród nich obecna była Mary Joyce, trenerka Colway International znana z anglojęzycznych webinarów, a także Ermalinda Lynch – Partnerka C.I.

W tym wielokulturowym towarzystwie czuć było rodzinną i przyjazną atmosferę. Goście, szczególnie ci spoza Polski byli zachwyceni potrawami serwowanymi w Kuźni Smaku, a Polacy cieszyli się z możliwości poznania bliżej anglosaskiej tradycji Halloween. 

Szkolenie zorganizowała Maria Łuba Muczko przy współpracy z Aliną Kardasz. Specjalne podziękowania należą się Partnerowi Colway International Alicji Antoniou, właścicielce restauracji Kuźnia Smaku, za gościnę, udostępnienie sali i zorganizowanie całej imprezy halloweenowej. Zabawa porwała Partnerów Colway International, którzy zeszli z parkietu długo po wybiciu północy.


Back to list