Events

Austria Otwarta!

Austria Otwarta!

Palffy Palaise przy Jozefs Platz 6 we Wiedniu gościł w minioną sobotę blisko 170 osób, które przybyły na inaugurację biznesu Colway International.

Nasi pionierzy - niesamowita rodzina Goerth, czyli Marta, Marcus, Melanie i Maria Luisa - zawiesili bardzo wysoko poprzeczkę dla organizacji, oprawy, szyku i wdzięku takich imprez w przyszłości.

Było podniośle, elegancko, wzruszająco,  a przede wszystkim – licznie! Marcus Goerth witał gości w kilkunastu językach, gdyż aż tyle nacji reprezentowanych było podczas rautu, prezentacji i koncertu muzyki Mozarta i Straussów z elementami opery i baletu wiedeńskiego.  

Wystąpienia Adriany Lenartowskiej, Jarosława Zycha i Bernarda Jastrzębskiego wzbudzały aplauz, nie tylko z powodu treści i ekspresji, ale także dzięki brawurowemu tłumaczeniu przez Melanie i Marcusa Goerthów.  

Uroczystość zaszczycili przedstawiciele świata medycyny, sztuki i wiedeńskich środowisk biznesowych; również osoby z sukcesami w sprzedaży bezpośredniej i w marketingu sieciowym.

Przyjechali goście z Polski: Marek Grzelewski, reprezentujący naszych wytwórców, a także Partnerzy Colway International z kilku struktur.  Spisali się i sprawdzili wszyscy, włącznie z muzykami, kucharzem i pogodą! Fantastyczny dzień w jednym z najpiękniejszych miejsc świata!

Sukces frekwencyjny, organizacyjny i artystyczny.  Szyk, profesjonalizm, łzy wzruszenia i entuzjazm. Także pierwsze odznaki Managera i Leadera wręczane na scenie przez Prezesa i członków Rady Nadzorczej C.I.

Niech ten biznes nad Dunajem będzie zawsze na obraz i podobieństwo uroczystości, która go zainaugurowała.  Zapraszajcie do niego Partnerów z Austrii, ale także z Bratysławy, z Budapesztu i okolic.  Gdy we Wiedniu powstanie już nasza ekspozytura – to trafią pod doskonałą opiekę!

 

 

Back to list